Twój koszyk jest pusty

+48 514 124 412 +48 500 285 744

info@ekstralody.pl

Facebook

O firmie

Firma Arpol zajmuje się od 2006 roku Importem, produkcją i exportem urządzeń gastronomicznych.

Specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu dedykowanego dla lodziarni, kawiarni, cukierni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór maszyn do produkcji lodów włoskich i amerykańskich tzw. świderków, lodów gałkowych tzw. frezery. Dla urozmaicenia Państwa asortymentu mamy do zaoferowania maszyny do produkcji efektownych lodów spaghetti oraz lodów jogurtowych. Oferujemy maszyny zasilanie napięciem 220V i 400V (siła), chłodzone zamiennie wodą lub powietrzem, z pompami napowietrzającymi lub bez.

Zapewniamy dostawę na terenie całego kraju oraz szeroki wybór części zamiennych do oferowanych maszyn.

​W naszej ofercie znajdziecie Państwo również: Granitory do produkcji napojów mrożonych tzw. granity, maszyny do bitej śmietany, maszyny do shake'ów.

Arpol - maszyny do lodów

Z racji rosnącej popularności w naszej ofercie pojawiły sie również w pełni automatyczne wyciskarki do owoców cytrusowych, maszyny do produkcji tzw. zakręconego ziemniaka, oraz elektryczne wędzarnie i witryny chłodnicze. Oferujemy również krótko lub długoterminowy wynajem urządzeń gastronomicznych na dogodnych warunkach. W ofercie wynajmu znajdziecie Państwo między innymi: maszyny do produkcji lodów, granitory, maszyny do shake'ów i bitej śmietany, maszyny do zakręconego ziemniaka oraz wyciskarki do soków. Na wszystkie maszyny udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

oraz szeroki wybór części zamiennych. Oferujemy pomoc i doradztwo w doborze najefektywniejszych dla Państwa rozwiązań. W ofercie również kompleksowa obsługa punktów sprzedaży lodów na terenie kraju: proszki do lodów (świderki, włoskie) wafle, polewy itp. Zaufaj Nam i rozwijaj swój biznes z Nami!

Firma Arpol to forma nagrodzona prestiżowymi certyfikatami jakości m.in.:


 

 

1

Największa ofertamaszyn do lodów

2

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

3

Ciągła dostępność części zamiennych

Arpol S.C. Lodostrefa.pl Laur zaufania Certyfikat uczciwości Sprawdzona firma

design by
LEMONpixel.pl